Agenda

  • 20nov
    Voorlichtingsavond ouders Groep 8 Cijfers in SOM 
  • 21nov
    14:00 Leerlingbespreking na mini-uren Klas 1a,b,c,d 20:00 MR 12.00 Sluiten aanvraag oudergesprekken 
  • 23nov
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 1e,3c,3d,3e 
  • 24nov
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 1a,c,d 12:00 Publicatie oudergesprekken 
  • 27nov
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 2b,2e,3a,3b 
  • 28nov
    Essen Klas 3, groep 1 
  • 29nov
    Oudergesprekken 
  • 30nov
    EssenKlas 3, groep 2 GMR 
  • 01dec
    15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 04dec
    Oudergesprekken 
  • 05dec
    Sint op bezoek 
  • 06dec
    vanaf 12:30 PV-studiemiddag (met spreker) Generale repetitie toneelvoorstelling Ongewenst 
  • 07dec
    Toneelvoorstelling Ongewenst 
  • 08dec
    Toneelvoorstelling Ongewenst 
  • 09dec
    Toneelvoorstelling Ongewenst 
  • 12dec
    On the move  
  • 13dec
    19:30 CA Coornhertlezing: 'Dare to be grey'door de Denker des Vaderlands RenĂ© ten Bosch 
  • 15dec
    HPG Leerlingendag landelijk SHZG 15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 18dec
    Start voedselbankactie 
  • 20dec
    Kerstgala bovenbouw 
  • 21dec
    Vanaf namiddag kerstactiviteiten Stovog jubileum 12.5 jaar 
  • 22dec
    KerstworkshopsKlas 1 t/m 6 School sluit om 15:00 
  • 25dec
    Kerstvakantie t/m 7/1 
  • 08jan
    Verlengde eerste pauze nieuwjaar 12:00 - 12:30 Finale ken-je-klassieken! 19:45 Oudervereniging 
  • 09jan
    Start afname rekentoets t/m 22/1 PWS-WorkshopKlas 6 Naturalis LeidenKlas 1a,b,c Start verbreding groep 7/8 
  • 10jan
    Naturalis LeidenKlas 1d,e COC-gastlesKlas 4 Rekentoets kans 2Klas 6 
  • 11jan
    Practicum ioniserende stralenKlas 6 
  • 12jan
    15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 13jan
    Open dag 
  • 15jan
    19:30 CA Examenlezing filosofie 'Ufo's voorbij de wetenschap' door Coen Vermeeren CAE-Luistertoets afname groep 1Klas 6 
  • 16jan
    Rekentoets kans 2 inhaalKlas 6 
  • 17jan
    CAE-luistertoets groep 2Klas 6 
  • 18jan
    GMR 
  • 19jan
    Start toetsweek E2Klas 6 Toetsweek E2 t/m 26/1 
  • 22jan
    Luistertoets DuitsKlas 6 19:30 ResonansKlas 1 en 2 
  • 24jan
    Luistertoets FransKlas 6 
  • 26jan
    Sportclinic na afloop toetsen: schaatsen 
  • 30jan
    Audities glamournight 'presentatie' 
  • 31jan
    Proeflessen groep 8 Audities Glamournight acts 
  • 01feb
    Audities Glamournight acts 
  • 02feb
    Audities Glamournight acts 15:00 - 17:00 MR 15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 05feb
    KatendrechtKlas 5 CA start verbreding Klas 2 en 3 8:30 - 12:30 sectie wiskunde overleg 
  • 06feb
    9:20 - 12:05 Sectie biologie overleg Dag van de Franse taalKlas 3 Den Haag Escher, Maurits G-PoortKlas 2 
  • 07feb
    Driestaravond (of op 1/2!) 13:30 - 15:15 Staf Opera A'dam KunstKlas 6 
  • 08feb
    Vanaf 12:30 PV Meet the bossKlas 5 
  • 09feb
    UD Valentijnsfeest Nederlandse bankKlas 5 EuropadagKlas 2 Aanvragen oudergesprekken tot 13/2 
  • 12feb
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 2b,c,d,e CA Examenlezing klassieke talen 'Odyssee' allen welkom 
  • 13feb
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 1a,1b,1c,2a 12:00 Sluiten aanvraag oudergesprekken 
  • 14feb
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 1d,1e,3a,3b Profielkeuzeavond na resonansKlas 3 HPG examenmodule SHZG 
  • 15feb
    14:00 leerlingbespreking na mini-urenKlas 3c,3d,3e 
  • 16feb
    Publicatie oudergesprekken 15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 22feb
    Oudergesprekken 
  • 23feb
    Rooster examentraining bekendKlas 6 
  • 26feb
    Voorjaarsvakantie t/m 4/3 
  • 06mrt
    KunstexpoKlas 6 Oudergesprekken Rekentoets kans 1Klas 5 Rekentoets kans 3Klas 6 On the move 
  • 07mrt
    Generale Glamournight 
  • 08mrt
    19:30 Glamournight Deelnemers na GN 1e uur vrij 
  • 09mrt
    19:30 Glamournight Deelnemers na GN 1e uur vrij Inleveren eind-PWS (tablinum)Klas 6 
  • 10mrt
    19:30 Glamournight 
  • 12mrt
    18:30-21:30 ProfielwerkstukkenpresentatieKlas 6 
  • 13mrt
    ParijsreisKlas 3 19:45 Oudervergadering Utrecht geologischKlas 4 DebattenKlas 6 
  • 14mrt
    ParijsreisKlas 3 Parijsgroep 13/3 1e uur vrij 
  • 15mrt
    DossierdeadlineKlas 6 Orkestival Parijsgroep 14/3 1e uur vrijKlas 3 
  • 16mrt
    Rekentoets inhaal kans 1/kans 3Klas 5 en Klas 6 15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 19mrt
    HPG examens SHZG 
  • 20mrt
    8:30 - 10:10 PV 
  • 22mrt
    Toetsweek E3 t/m 4/4Klas 6 
  • 27mrt
    GMR 
  • 29mrt
    Deadline definitieve profielkeuzeKlas 3, 4, 5 
  • 30mrt
    Goede Vrijdag Goede vrijdag 
  • 02apr
    Tweede Paasdag 
  • 03apr
    E3 t/m 9/4 
  • 04apr
    Examentraining t/m 12/4 
  • 05apr
    Meet the boss finale (onder voorbehoud) 
  • 11apr
    FreezingPhysicsKlas 3 Excusie OmniversumKlas 1c StroopwafelprojectKlas 1a,1b 
  • 12apr
    StroopwafelprojectKlas 1c,1d,1e Girls/boys day Siemens/bios museumKlas 3 
  • 13apr
    Inzien werkKlas 6 15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 16apr
    Inzien werkKlas 6 Aanvragen herkansingen tot 15:00Klas 6 20:00 MR 
  • 17apr
    12:00 Rooster herkansingen bekend HPG teambuildingKlas 4,5,6 
  • 18apr
    Symposium geschiedenisKlas 3 en 5 
  • 19apr
    Den HaagKlas 3 StroopwafelprojectKlas 1d,1e StroopwafelprojectKlas 1a,1b,1c Oudervereniging activiteit 
  • 23apr
    Spreekvaardigheid DuitsKlas 4 Stroopwafelproject Klas 1d,1e StroopwafelprojectKlas 1a,1b,1c 
  • 24apr
    13:00 Alle cijfers in SOMKlas 1-6 
  • 25apr
    Afronding SE-cijfers Kolderactiviteiten 
  • 27apr
    Meivakantie t/m 13/5 
  • 10mei
    Hemelvaart 
  • 14mei
    13:30 - 16:30 CE WiskundeA,B,CKlas 6 StadswandelingKlas 1 
  • 15mei
    9:00 - 12:00 CE GeschiedenisKlas 6 13:30 - 16:00 CE FransKlas 6 Veldwerk Hei- en BoeicopKlas 5 
  • 16mei
    13:30 - 16:00 CE EngelsKlas 6 Veldwerk Hei- en BoeicopKlas 5 NaardenKlas 4 
  • 17mei
    9:00 - 12:00 CE LatijnKlas 6 13:30 - 16:30 CE ScheikundeKlas 6 Aanvragen herkansingenKlas 4 en 5 
  • 18mei
    9:00 - 12:00 CE FilosofieKlas 6 13:30 - 16:30 CE NederlandsKlas 6 15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 19mei
    Hockeytoernooi finale 
  • 22mei
    9:00 - 11:30 CE DuitsKlas 6 13:30 - 16:30 CE BiologieKlas 6 
  • 23mei
    9:00 - 12:00 CE GrieksKlas 6 13:30-16:30 CE EconomieKlas 6 
  • 24mei
    9.00 - 12.00 CE AardrijksundeKlas 6 13:30 - 16:30 CE NatuurkundeKlas 6 On the move (alleen cijferverbetering) 19:45 Oudervereniging 
  • 25mei
    UD Onderbouwfeest onder voorbehoud Herkansingen Klas 4 en 5 
  • 28mei
    9:00 - 12:00 CE KunstKlas 6 HerkansingenKlas 4 en 5 
  • 01jun
    Sportclinic lacrosse 
  • 05jun
    Vanaf 12:00 personeel afwezig 
  • 07jun
    15:00 - 16:35 BeroepenmiddagKlas 4 
  • 08jun
    15:00 - 18:00 FAB-klas 
  • 13jun
    Norm CE tijdvak 1  
  • 15jun
    Ontvangst nieuwe brugklassers DossierdeadlineKlas 5 
  • 18jun
    Toetsweek t/m 22/6Klas 5 CE Tijdvak 2 t/m 21/6 
  • 22jun
    Dossier deadlineKlas 4 15:00 - 17:00 MR 
  • 26jun
    mini-uren; 8e uur vervalt i.v.m. toetsweek TaalspelKlas 1 19:45 Oudervereniging Vertrek Romereis 
  • 27jun
    Vertrek Griekenlandreis Toetsweek t/m 3/7Klas 1-4 
  • 29jun
    Norm CE tijdvak 2 
  • 04jul
    KT-reizen terug ProgrammaKlas 1-4 
  • 05jul
    InhalenKlas 1 en 4 Programma ochtendKlas 2 en 3 
  • 06jul
    InhalenKlas 2,3,5 ProgrammaKlas 1 en 4 
  • 09jul
    Voorbereiden overgangscie 13:30 Diploma uitreiking Klas 6 
  • 10jul
    Werk inzien; allen aanwezig ochtendKlas 1-5 Slotconcert? 
  • 11jul
    Overgangscie tot 14:00Klas 1-5 
  • 12jul
    Afronding 
  • 13jul
    9:00 RapportuitreikingKlas 1-3 
  • 16jul
    Zomervakantie t/m 26/8