Steun Team Coornhert bij Samenloop ...

Gepubliceerd op 14 juni 2019

Het Coornhert Gymnasium loopt met een team mee met Samenloop voor Hoop 2019! We lopen in estafette 24 uur lang om zoveel mogelijk geld inzamelen voor onderzoek naar kanker. Onze belangrijkste drijfveer is dat we ieder jaar zien hoe onze leerlingen en collega's in hun nabije omgeving te maken krijgen met kanker en helaas ook (te) vaak mee moeten maken dat een dierbare overlijdt aan kanker. Iedere euro voor onderzoek naar behandel- en geneeswijzen is belangrijk, opdat niemand meer een dierbare hoeft te verliezen aan deze vreselijke ziekte. Steun daarom Team Coornhert vandaag nog met uw sponsorbijdrage, want pecunia non olet :)

Wil je ons steunen? Scan de QR-code of ga naar https://acties.samenloopvoorhoop.nl/teamcoornhert