Poolsnevel: eindexamenexpositie Coornhert 'Kunst' 2020

Gepubliceerd op 10 april 2020

Ook in 2020 exposeert de Kunstklas van het Coornhert gymnasium: Jorn, Agnes, Sarine, Benjamin, Febe, Maaike, Martijn, Dagmar, Louise en Astrid  zijn 10 kanjers uit klas 6 die het hele jaar hebben gewerkt aan het verbeelden van hun visie op het onderwerp Levensloop. De expositie heeft de titel "Poolsnevel" gekregen. Door deze vreemde tijden op afstand was het helaas niet mogelijk om dit jaar  te exposeren in "de Verbeeldingsfabriek", zoals we eigenlijk gepland hadden. Bijzondere tijden vragen om bijzondere maatregelen, dus hebben de leerlingen hun werk nu geëxposeerd op een zelfgemaakte website. Het voordeel is dat nu iedereen kan gaan kijken en daarvoor ben je van harte uitgenodigd: https://kunstklas6.netlify.com/expo.html