Nieuwe Kèrux voor Coornherters

Gepubliceerd op 20 november 2020

Sinds vandaag kunnen leerlingen en medewerkers, via de Kèruxknop op Sharepoint, kennisnemen van de nieuwe content die een gloednieuwe redactie van de schoolkrant Kèrux Chruseos heeft verzameld. Een deel redactioneel, een deel leerlingenbijdragen, een interview, een onderzoek, een activiteitenverslag: veel lezenswaardigs. Klik op deze link  https://www.keruxchruseos.nl  

De redactie zal regelmatig voor updates en nieuwe content zorgen. Ook zin in een plaatsje in de redactie en bereid, náást een keuzeles op maandag bij Lw, ook wat extra tijd te investeren in schrijven, nieuwsjagen en redigeren? Stuur vooraf even een mailtje naar cglw@coornhert-gymnasium.nl. Zo’n vier à vijf nieuwe redactieleden zijn meer dan welkom, zeker als ze in midden- en bovenbouw zitten!  Kopij, bijdragen? Gebruik hetzelfde mailadres.