Jasmijn presenteert profielwerkstuk op ErasmusMC

Gepubliceerd op 12 november 2017

Jasmijn van Groen (klas 6) heeft vrijdag 10 november haar profielwerkstuk Bloedvaten, size matters? gepresenteerd op het ErasmusMC in Rotterdam. Het onderzoek dat in het profielwerkstuk wordt beschreven heeft Jasmijn afgelopen zomervakantie uitgevoerd op de afdeling Klinische epidemiologie van het ErasmusMC. Dit onderzoek vond plaats in het kader van Junior Med School, een tweejarig lesprogramma voor getalenteerde vwo'ers. Door het succesvol afronden van Junior Med  School is Jasmijn direct toegelaten tot de opleiding geneeskunde. Op 12 maart 2018 presenteert Jasmijn haar onderzoek over het verband tussen verwijde bloedvaten in het hoofd en bloedvaten in de rest van het lichaam, en de mogelijke risico's hiervan, op de Coornhert-profielwerkstukavond.