Informatie-avond voor ouders van groepachtleerling

Gepubliceerd op 17 november 2018

Dinsdag 20 november zijn ouders van groepachtleerlingen van harte welkom op de informatie-avond. De avond duurt van 20.00 tot 21.30 uur en begint in het atrium van het gebouw aan het Jan van Renesseplein. Koffie en thee staan klaar om 19.30 uur. Na een algemene inleiding over het Coornhert gymnasium kunnen bezoekers vragen stellen aan docenten en leerlingen. Dat gebeurt in kleine groepen in lokalen. 

De school ligt in een woonwijk. Parkeren kan in de omliggende straten bij het hoofdgebouw aan het Jan van Renesseplein, maar vaak beter aan de kant van het B-gebouw dat ertegenover ligt. Van het  Aalberseplein en de Willem de Zwijgersingel is het drie minuten lopen naar het hoofdgebouw. 

Komt  u op de fiets, dan is het mogelijk de fiets in de rekken áchter het hoofdgebouw aan het Jan van Renesseplein te stallen.