Honoursdiploma op zak

Gepubliceerd op 20 maart 2018

Zes trotse meiden behaalden vandaag hun Honoursdiploma bij de Stichting Het Zelfstandig Gymnasium in Utrecht. Sanne Rossel deed vergelijkend onderzoek naar kunstopleidingen en vervaardigde een vijfvoudig decor voor Ongewenst 2017; Elsemieke Siemonsma trok na jaren van debatteren in 2018 de COMUN-kar; Lara Bleeker werkte twee jaar aan een eigen cabaretshow, waarvan een stukje al te zien was op de Glamour Night; Femke van der Griendt vulde haar Honours met schrijven, won een schrijfwedstrijd, en gaf les aan haar jaargenoten; Rona de Bruijne deed onderzoek naar taalacquisitie, organiseerde de Olympiade Taalkunde en was als ervaren debater medeorganisator van COMUN 2018; Sacha McPherson deed uitgebreid onderzoek naar onzekerheid, onder andere met de fotocamera en gaf niet alleen les aan klas 2, maar – met Femke – ook voorlichting aan het voltallige docententeam. De school feliciteert hen van harte met het behaalde diploma en is uiteraard reuze trots op hun prestatie!