Help-Huiswerk!

Gepubliceerd op 4 oktober 2019

Dinsdagavond 29 oktober krijgen ouders van onderbouwleerlingen (klas 1 en 2) tijdens de thema-avond 'Help-Huiswerk' tips & tools van vakdocenten over hoe je als ouder thuis kunt helpen bij de aanpak van huiswerk. Huiswerk is een dagelijks terugkerend aandachtspunt en het gaat lang niet altijd vanzelf. ’Hoe kan ik mijn kind het beste helpen bij het maken en leren van huiswerk?’ is een veel voorkomende vraag tijdens de jaarlijkse oudergesprekken. Net als andere jaren organiseert de Coornhert Academie daarom een thema-avond rondom huiswerk, bedoeld voor ouders die benieuwd zijn hoe leren werkt, hoe je voor een zaakvak leert, hoe je (op afstand) kunt helpen bij onderzoek doen. Met tips van vakdocenten, ruimte voor vragen en gesprekken met ervaringsdeskundigen.

De avond start om 19.30 uur met een algemene inleiding over leren door Tijmen Troost. Hij is als studiecoach verbonden aan het Coornhert gymnasium. Na de inleiding volgen twee rondes workshops van een half uur waarvoor u zich vooraf dient op te geven. Aan de avond zijn geen kosten verbonden. U kunt zich hier aanmelden voor de avond.