Help! Huiswerk! 2 oktober thema-avond

Gepubliceerd op 18 september 2017

Huiswerk is een dagelijks terugkerend aandachtspunt en het gaat lang niet altijd vanzelf. ’Hoe kan ik mijn kind het beste helpen bij het maken en leren van huiswerk?’ is een veel voorkomende vraag tijdens de jaarlijkse oudergesprekken. Net als vorig jaar organiseert de Coornhert Academie daarom op 2 oktober een thema-avond rondom huiswerk, bedoeld voor ouders van leerlingen klas 1 en 2, die benieuwd zijn hoe leren werkt, hoe je voor een zaakvak leert, hoe je (op afstand) kunt helpen bij onderzoek doen. Met tips van vakdocenten, ruimte voor vragen en gesprekken met ervaringsdeskundigen.

De avond start met een algemene inleiding over leren door Tijmen Troost, studiecoach en psycholoog verbonden aan het Coornhert gymnasium. Gevolgd door twee rondes workshops van een half uur waarvoor u zich vooraf dient op te geven. Aan de avond zijn geen kosten verbonden.

Meldt u zich aan voor de thema-avond via deze link, Aanmelden is nog mogelijk tot woensdag 14.00 uur