Glamournight 2013 vol vaart en variatie

Gepubliceerd op 13 juni 2014

De editie van de Glamournight die vorige week in de aula van het Coornhert gymnasium te zien was, kan de boeken in als succesvol en zeer gevarieerd. Prachtige songs, meer en minder heftige bands, klassieke en moderne dans, toneel, cabaret, inventieve mixen vol humor: een staalkaart van talent. Niet alleen leerlingen, ook medewerkers lieten hun muzikale en theatrale kant zien. De voorstelling was volgens Coornhert-traditie knap in het licht gezet tegen een decor dat op slimme wijze voor alle bijdragen een effectieve achtergrond bood. De voorstelling had een hoog tempo: terwijl de toneelmeesters alles in orde maakten voor de volgende act, praatte het presentatieduo het publiek daar ook naar toe. De CoolTalentscouts pikten een aantal acts eruit en die zijn terug te zien op 30 maart in de Goudse Schouwburg.