Geslaagd op het Coornhert gymnasium!

Gepubliceerd op 12 juni 2019

Wij zijn trots op onze geslaagden!

Onze hartelijke felicitaties voor:

Sara El Baser, Yousef El Baser, Sander van den Berg, Minou Bontekoe, Victor  van den Bos, David Bosland, Anne Breeuwsma, Rens van Breukelen, Boas van den Brink, Boris Broekhuizen, Els Brouwer, Femke Burghoorn, Yaron Buteijn, Lex Dekker, Julius Denley, Emma Docter, Suzanne Domela Nieuwenhuis Neyegaard, Dieter van Dortmont, Imad Drif, Lise Duijvestijn, Sofie Dupree, Wim van Duuren, Dirk Elderenbosch, Olivier Elderenbosch, Wessel van Elzakker, Lotte de Ferrante, Daan Fletterman, Stefan Flikweert, Merel van Gasteren, Bente van Genderen, Thijs Goedknegt, Iari Gonlag Perez, Bente Gosselink, Jörgen de Graauw, Maria Grisnich, Susan van Grol, Anna van Groningen, Floris van Haaster, Casper Heemskerk, Inge de Heer, Hedde van Heerde, Tycho Hekking, Annick van der Heijden, Crispijn Hoevenaars, Bart Hofman, Nathan Hogendoorn, Lisa Huijsse, Jent Imelman, Merel Juch, Noa Kool, Fien Kloos, Joeke Kroon, Nina Krüger, Hannah Lambooij, Madeleine Lever, Sander Looman, Jules Marcus, Jelke Meij, Mehdi el Mouttaki, Emma Muilwijk, Marieke Naus, Kamiel Neeleman, Maxime Noordermeer, Aron Ockhuizen, Tess Okkerse, Floris Pilgram, Robert Pit, Emma Ploum, Maura van der Poel, Jitse Posthumus, Rik Reimus, Nienke Ridderikhoff, Isabelle Riemersma, Sjoerd Rietveld, Simon Rooijakkers, Marc Rozendaal, Björn de Ruiter, Isha Siddiqui, Enora Stam, Bram Stevens, Lucas Stolk, Tom Tijmensma, Indigo Tjan, Thomas Urgert, Niels Veenstra, Aylén Venhuizen, Maaike Verboom, Amber Vink, Floris Vink, Corné van Vliet, Mirthe de Vos, Sophie Vos, Sophie Voskamp, Maxim de Vreeze, Corine, Laura Vrugt, Jip Walraven, Jorrit Wegman, Aaron van der Wel, Sytze Wilming, Ilse de Wit, Maartje Witteveen, Myouska Zwijnenburg.

Maeike de Laat en Thomas Rijnbeek; zij zijn geslaagd voor hun gymnasiumdiploma op het vavo.

Femke Bresters: zij is geslaagd voor het vwo.