Druk bezochte open dag Coornhert gymnasium

Gepubliceerd op 15 januari 2018

De open dag van het Coornhert gymnasium op zaterdag 13 januari is zeer goed bezocht. Veel groepachters en ook leerlingen uit groep zeven hebben minilessen Grieks, Latijn, Onderzoeken & Ontwerpen of filosofie bijgewoond.  Zij hebben verder allerlei proefjes gedaan, stickers ontworpen, badzout gemaakt. Kennismaken met Cambridge Engels, Frans en Duits gebeurde in een bij die talen passende sfeer. 

Overal konden ouders en kinderen vragen stellen aan Coornherters, leerlingen en docenten.  De bruggers van nu, herkenbaar aan hun witte t-shirts en buttons, hielpen de gasten op weg en in alle lokalen waren weer andere leerlingen om hen te helpen.

Schoolband en Schoolorkest gaven hun visitekaartje af bij de twee centrale startmomenten. Verder konden schakers hun krachten meten met elkaar, er was een toneelworkshop, er werd gedebatteerd en geschilderd. 

Er zijn proeflessen op woensdag 31 januari die allereerst bedoeld zijn voor groepachtleerlingen. Aanmelden kan via de website.

Zit je in groep zeven en ben je zaterdag niet geweest, volgend jaar is er weer een open dag!