De vlag uit op het Coornhert

Gepubliceerd op 4 juni 2020

Het Coornhert gymnasium feliciteert alle geslaagden met het behalen van het gymnasiumdiploma! Een prachtige prestatie in ongekende en lastige tijden toen het coronavirus iedereen dwong tot heel veel zelfdiscipline: Alle medewerkers van het Coornhert zijn trots op jullie!

De vlag gaat uit voor: Sophie Aerts, Ivy Ankoné, Valérie Bakker, Emma Becker, Joren van den Berg, Johan van den Berg, Bart ten Bergen, Tristan Bishop, Emily de Boer, Johan Boer, Lotte de Boer, Jesper Boonstoppel, Britt Bos, Ayoube El Bouhassani, Jari Brenninkmeijer, Agnes Breunissen, Ruben van den Broek, Evelien Brugman, Sofie de Bruijn, Fabienne Buijs, Ties Cnossen, Megan Currie, Raoul Daniëls, Kim van Dijk, Anouk Dijkstra, Marthe Dingemanse, Maaike van Drielen, Suzanne van Elten, Luc van Essen, Eva Eustatia, Stacia Everts, Quinten van Ewijk, Marnix de Ferrante, Britte Fleuren, Camilia Fraanje, Sarah Gille,  Laura Goslings, Sebastiaan van Groen, Sam Groennou, Meike Haan, Vincent van Haaren, Maher Hariti, Enzo Hermsen, Astrid Hill, Suzanne Hofstede, Martijn Juch, Eline Kamermans, Benjamin Karman, Ivar de Klijne, Guus Kloos, Judith Knibbe, Nan Koops, Myrthe Koster, Jeroen de Kreij, Max Kuiper, Britt Kwakernaak, Bram van der Lans, Dirk van der Leest, Jorn Licht, Casper Liem, Celine Lin, Myrthe List, Daan Mantel, Maaike McPherson, Duco Merkx, Lera Mykhailova, Martijn Naus, Mijke Neeleman, Sophie Ngan, Louise Nijkamp, Dagmar Oranje, Sarine Ouandji, Wessel den Ouden, Tijn de Pleijt, Sytske Poppen, Jordy Pronk, Alysha Ramdhan, Petter Reijalt, Jochem Ribberink, Leanne Rietveld, Duuk Roodbol, Bryan de Rooij, Flore Roonder, Cassandra van de Ruitenbeek, Wouter Schmahl, Febe Schumacher, Francesca Soonieus, Mara Speksnijder, Isabel van der Sterren, Lonneke van Tilborg, Tristan Tuls, Merle Uijlenbroek, Leanne van Vegten, Madelief van der Velden, Esmé Verburg, Emma Verdouw, Luca Verheul, Jelmer Verheul, Lucas Vervoort, Suzanne de Vetten, Brechje Wasilopoulos, Sarah Welter, Merlijn Wildeboer, David Wolf, Milou Zielhuis, Daan Zieren, Jayvy Zwijnenburg.

Ook geslaagd zijn onze oud-leerlingen Joëlle Wensveen, Lisa Ybema en Anne-Fleur van der Zee;   Adriaan Koster. Onze gelukwensen ook voor hen!