Bericht uit Solingen

Gepubliceerd op 19 mei 2017

Vrijdag 12 mei brachten leerlingen van het Gymnasium in Solingen een tegenbezoek aan het Coornhert gymnasium.  Voor een Duitse terugblik zie.http://www.gymnasium-schwertstrasse.de/03_aktivitaeten/aktuelles_2017/1717_gouda/1717_gouda.php

Vrijdag stonden er verschillende activiteiten op het programma. In samenspraak met de Duitse collega had de docent geschiedenis een opdracht voor de groep van Solinger en Goudse leerlingen ontwikkeld. De leerlingen fietsten later met elkaar naar de stad (gelukkig werd het droog), kregen daar een rondleiding, 's Middags werd er gedebatteerd en gevoetbald. Toen de groep na een broodje en een glas fris weer de bus in stapte, was er voldoende aanleiding te verwachten dat dit niet het laatste contact zal zijn geweest.