Agenda

  • 21jan
    Start toetsweek E2 
  • 22jan
    Studiedag docenten 
  • 30jan
    ProeflessenGroep 8 leerlingen 
  • 01feb
    Makermiddag 15.15-17.30 uur Warme truiendag 
  • 04feb
    Project Taallesklas 1 Workshop RMO Leiden/Lr 3e-5e uurklas 6 
  • 05feb
    Bi-Olympiade/Me 5e uur aulaklas 1,2  Dag van de Franse taal/Prklas 3 + lln klas 5 
  • 06feb
    Escher/Gevangen Poort/Mauritshuis/bv/Goklas 2 Driestaravondklas 4 
  • 07feb
    Meet the bossklas 5/NLT Sportevenement Jubileum 
  • 08feb
    Sportevenement Jubileum 
  • 12feb
    Profielkeuzeavondklas 3 + ouders Resonansavond 19.00-20.00klas 3 
  • 15feb
    Makermiddag 15.15-17.30 uur 
  • 16feb
    Debatgroep COMUN 
  • 19feb
    HPG werkdag leerlingen 
  • 21feb
    Oudergesprekken 
  • 25feb
    Voorjaarsvakantie t/m 1-3-2019 
  • 05mrt
    Oudergesprekken 
  • 06mrt
    Glamournight generale 
  • 07mrt
    Glamournight 
  • 08mrt
    Glamournight 
  • 09mrt
    Glamournight 
  • 11mrt
    Profielwerkstukavondklas 6 
  • 12mrt
    Parijsreisklas 3 Geologische wandeling/ak/Pe/Kmklas 4 
  • 13mrt
    Parijsreisklas 3 Rekentoets 3klas 6 
  • 18mrt
    Sponsorloop 
  • 21mrt
    Studiemiddag docenten 
  • 26mrt
    Bezoek EftelingAllen 
  • 27mrt
    Examentrainingklas 6 HPG Honoursdag 
  • 28mrt
    Examentrainingklas 6 Nat. Ballet A'dam avond/ku/Goklas 4, 6  
  • 29mrt
    Examentrainingklas 6 
  • 01apr
    Start toetsweek E3klas 1 t/m 5 Examentrainingklas 6 GMR 
  • 02apr
    Examentrainingklas 6 
  • 03apr
    Inzien toetsenklas 6 
  • 04apr
    Inzien toetsenklas 6 Herkansingen aanvragen vóór 15.00 uurklas 6 Orkestival 
  • 05apr
    Examentrainingklas 6 Publicatie rooster herkansingen/inhalenklas 6 
  • 08apr
    Concertgebouw/Rijksmuseum/ku/Go dag/avondklas 5 
  • 09apr
    Examentraining klas 6 Voorlichting PWSklas 5 
  • 10apr
    Herkansen/inhalenklas 6 Project Taalles1d, e, f Geofort Herwijnen ak/Pe O&O/Kj dagklas 1a, b, c Freezing Physics na/Giklas 3 HPG werkdag leerlingen Gemeentemuseum Den Haag + fotomuseum bv/Wn dagklas 3 
  • 11apr
    Herkansen/inhalenklas 6 Europadag ak/Pe/Kmklas2 Girls/boysday/Geklas 3 Waterondezoek om school/bi/Hgklas 1b en d Taal(middag) in beroepscontext/Duklas 4 
  • 12apr
    Herkansen/inhalen tot 11.00 uurklas 6 Examentraining vanaf 11.00 uurklas 6 Makermiddag 15.15-17.30 uur) Ieper/Hnklas 3 Voorronde Hockeytoernooi Geofort Herwijnen ak/Pe O&O/Kj dagklas 1d, e, f 
  • 15apr
    Cambridgereis En/Dn t/m 18-4-2019klas 2a, b, d Examentrainingklas 6 Presentatie Frans Modeshow fa/Bs bv/Wnklas 3 
  • 16apr
    ExamentrainingRondleiding Gouda in de Middeleeuwenklas 1a, c, e 
  • 17apr
    Wateronderzoek om school bi/Hgklas 1a, c, e 
  • 18apr
    Controle SE-cijfersklas 6 
  • 19apr
    Project Taallesklas 1a, b, c Finale Goudse scholierenwedstrijd "Duurzame Wijk"klas 5 Theater Snowflake in Goudse Schouwburgklas 2 Deadline PWS vakken- en groepsindelingklas 5 Goede Vrijdag 
  • 22apr
    Meivakantie t/m 3 mei 2019 
  • 06mei
    Cambridgereis t/m 9 mei 2019klas 2c, e Veldwerk eigen omgeving Pe/Km dagklas 1a, b Start Ramadan 
  • 07mei
    Veldwerk eigen omgeving Pe/Kmklas 1c, d Veldwerk Hei en Boeikop bi/Meklas 5 Naarden + Amsterdam gs/Svklas 4 
  • 08mei
    Veldwerk eigen omgeving Pe/Kmklas 1e, f Veldwerk Hei en Boeikop bi/Me klas 5 
  • 09mei
    Start CE 1e tijdvak - Grieks ochtend/scheikunde middagklas 6 
  • 10mei
    CE - Nederlands middagklas 6 Makermiddag 15.15-17.30 uur 
  • 13mei
    CE - geschiedenis ochtend/biologie middagklas 6 
  • 14mei
    CE - Duits ochtend/economie middagklas 6 
  • 15mei
    CE - kunst ochtend/Engels middagklas 6 
  • 20mei
    CE - filosofie ochtend - wiskunde middagklas 6 
  • 21mei
    CE - Latijn ochtendklas 6 
  • 22mei
    CE - Frans middagklas 6 
  • 24mei
    Herkansingenklas 4 en 5 
  • 27mei
    Herkansingenklas 4 en 5 
  • 04jun
    Einde Ramadan/suikerfeest 
  • 06jun
    Beroepenmiddag v.a. 15.00 uurklas 4 
  • 07jun
    Makermiddag 15.15-17.30 uur Symposium Nieuwe DNA-technieken Jt/Onklas 4 
  • 12jun
    Uitslag CE 1e tijdvakklas 6 Herkansing CE 2e tijdvak aanvragenklas 6 
  • 15jun
    Reünie oud-leerlingen 
  • 17jun
    CE - aardrijkskunde ochtend/natuurkunde middagklas 6 Start CE 2e tijdvakklas 6 
  • 21jun
    Dossierdeadlineklas 5 
  • 24jun
    Start toetsweek E4klas 5 
  • 25jun
    GMR 
  • 28jun
    Uitslag CE 2e tijdvakklas 6 
  • 01jul
    Diploma-uitreiking klas 6 PWS workshop 9.00-12.00 uurklas 5 
  • 03jul
    Toetsweek E4 t/m 9 juli 2019klas 1 t/m 4 
  • 10jul
    Programma1 t/.m 4 
  • 11jul
    Inhalenklas 1 en 4 
  • 12jul
    Programma ochtendklas 1 en 4 Inhalenklas 2, 3 en 5 
  • 15jul
    PWS workshop 9.00-13.30 uurklas 5 
  • 19jul
    Rapportuitreiking 9.00 uurklas 1, 2 en 3 Rapportuitreiking 10.00 uurklas 4 en 5 
  • 22jul
    Zomervakantie t/m 1 september 2019